بسم الله الحق

سلام که نام خداست.

امام رضا "ع" :

از ایشان درباره بهترین بندگان سوال شد،فرمودند:

کسانی هستند که هرگاه کار خوبی کردند شاد باشند،هرگاه خلافی مرتکب شدند از خداوند طلب آمرزش کنند و هرگاه چیزی به آنان داده شد سپاس گزارند و اگر گرفتار شدند صبر کنند و هرگاه عصبانی شدند ،گذشت نمایند.

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا

.....جمعه مصادف با اول شوال شده بود.محمد رضای 8 ساله به همراه خانواده اش برای زیارت و اقامه نماز عید فطر در مشهد به سر می بردند.

نماز عید با شکوه اقامه شد.شکوه جمعیت و زیبایی حرم در روز عید محمدرضا را چنان شیفته کرده بود که دور شدنش را از خانواده به فراموشی می سپارد.

اما مگر پدر و مادر از کودک خویش غافلند.؟؟؟؟؟

درست 40 روز پیش محمدرضا در مشهد گم شد و پدر و مادرش نتوانستند هیچ خبری از او بگیرند.این خبردر سراسر شهر پیچیده بودو شاید به جرات می توان گفت که مجلسی و مراسمی و نماز جماعتی نبود که در پایان برای او و خانواده اش دعا نکنند.

چه بر خانواده محمد و دوستان و آشنایانش گذشت بماند.اما درست سه شنبه 3 ذی القعده بصورت معجزه آسایی او را سالم در شهر فردوس یافتند.

وقتی از محمد رضا سوال شد که برایت چه رخ داد؟؟؟

کودک معصوم با آرامشی تمام تنها این جمله را گفت:که مردم از امام رضا خواستند و امام رضا از خدا خواست ،خدا نیز مرا آزاد کرد.

یا غریب طوس یا ضامن آهو یا انیس و مونس مه در این ظلمت بیابان دنیا ،من نیز کودک فطرت پاکم را گم کرده ام.من نیز در فراق یارحاصلی جز سینه ای گداخته و وجودی شرربارندارم.وجودم تشنه یک جرعه آب است و یک نگاه و دستی که بر سرم کشیده شود و کلیدی تا این قفس را بگشاید و پرواز را هدیه آورد ،تو پیدا کن مرا آقا، تو پیدا کن مرا

در پناه خدای علی

یا علی