بسم الله الحق

............

من‌ اما هنوز اول‌ قصه‌ام؛ قصه‌ همان‌ دلي‌ كه‌ روي‌ اولين‌ پله‌ مانده‌ است، دلي‌ كه‌ از بالا بلندي‌ واهمه‌ دارد، از افتادن.
پايين‌ پاي‌ نردبانت‌ چقدر دل‌ افتاده‌ است ! دست‌ دلم‌ را مي‌گيري؟ مواظبي‌ كه‌ نيفتد؟

من‌ هنوز اول‌ قصه‌ام؛ قصه‌ هزار راه‌ و يك‌ نشاني.
نشاني‌ت‌ را اما گم‌ كرده‌ام. باد وزيد و نشاني‌ات‌ را بُرد.نشاني‌ات‌ را دوباره‌ به‌ من‌ مي‌دهي؟ با يك‌ چراغ‌ و يك‌ ستاره‌ قطبي؟
من‌ هنوز اول‌ قصه‌ام. قصه‌ پيله‌ و پروانه، كسي‌ پيله‌ بافتن‌ را يادم‌ نداده‌ است. به‌ من‌ مي‌گويي‌ پيله‌ام‌ را چطوري‌ ببافم؟پروانگي‌ را يادم‌ مي‌دهي؟

دو بال‌ ناتمام‌ و يك‌ آسمان‌ ؛ من‌ هنوز اول‌ قصه‌ام. قصه...

.........

دوستان همیشه همراه سلام

نوشتن برای همچو منی که ماه هاست دست به قلم نبرده و ننوشته ام بسیار سخت است.قرار بود در آخرین نوشتار آیاتی از قرآن را در وبلاگ قرار دهم اما گویا قسمت چیز دیگری است.

در مرور خاطرات گذشته ،یادآوری خاطره ی ختم قرآن در شب میلاد آقا امام زمان(عج) مرا برآن داشت تا بار دیگر گرد هم آییم و این سنت حسنه را ادامه دهیم .

بیایید یکبار دیگر همه با هم و این بار با عزمی راسخ و با نیت سلامتی و تعجیل در فرج مولایمان مهدی (عج) قرآن را در شب میلاد مبارکشان ختم کنیم.با این امید که قلبمان به نور قرآن روشن گردد و کلام وحی  چراغی شود فراروی حرکتمان در راه رضای حق  و فراهم آمدن زمینه ی ظهور ،مگر جز این است که:

گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش

برای شرکت در این ضیافت آمادگی خود را با کامنت گذاشتن اعلام کنید.از تمامی دوستان و عزیزان درخواست می کنم ،سایر دوستان را نیز میهمان این ضیافت نمایند.

تفاوت طرح امسال با گذشته در این است که از دوستان خواهشمندیم آیات را همراه با معانی بلند آن تلاوت فرمایند و در صورت تمایل، ما و سایر دوستان را نیز از برداشت خویش از آیات و یا یک آیه که بیش از همه در ایشان تاثیر داشته بصورت کامنت در وبلاگ ،آگاه کنند و یا برای بنده ایمیل نمایند تا با نام خودشان در وبلاگ قرار داده شود.

منتظر کامنتهای شما هستم.

در پناه حضرت حق

یا علی