در گذر تاریخ

به نام خدا

سلام

عصرایران - بعد از ظهر 15 بهمن 1391 ، صحن علنی مجلس شورای اسلامی شاهد سخنانی از رئیس جمهور بود که یادآور مناظره های انتخابات ریاست جمهوری و "بگم؟ بگم؟" های احمدی نژاد بود.

ماجرا از آنجا آغاز شد که احمدی نژاد در پشت تریبون گفت: من نواری دارم که خیلی چیزها را روشن می کند اما دوستانم گفته اند آن را پخش نکنم.
اما لاریجانی بلافاصله خطاب به رئیس جمهور گفت: هر چه دارید پخش کنید و نگذارید چیزی مخفی بماند.

... اما مهم تر از همه این ها ، نکته ای بود که علی لاریجانی با زیرکی آن را فاش کرد تا توپی که احمدی نژاد به سمت زمین رئیس مجلس شوت کرده بود ، با ضدحمله لاریجانی به "محوطه 18 قدم احمدی نژاد" برگردد و "بگم بگم؟" احمدی نژاد که این بار در قالب "نوار را بذارم؟ بذارم؟" جلوه گر شده بود ، به طور آشکاری به زیان وی تمام شود.

به هر حال ، امروز ، روزی بود که گیوتین "بگم؟ بگم؟" های احمدی نژاد ، بی آن که ثمری داشته باشد ، فرود آمد و مشخص شد که اولاً آنچه سال ها در این خصوص می گفت ، در چه حدی است و ثانیاً بقیه هم کلی "بگم؟ بگم؟" ناگفته دارند و گر پرده بیفتد ، احمدی نژاد هم باید در ردیف اول پاسخگویی باشد.

 

پ.ن: نمی دانم چرا مدام این بخش از سخنرانی پدر طالقانی که همان روزهای بعد از اتفاقات 88 در اینترنت پخش شد مدام در گوشم زنگ می زند!

دیکتاتور "دین" را به استخدام می گیرد،شرف و انسانیت را به استخدام می گیرد، دروغ

می گوید، فریب می دهد، خدا را شاهد می گیرد که من دلسوزترین مردم در حق شما

ملّت هستم، ولی روحیه اش، لجوج ترین و کینه ورزترین مردم است نسبت به خلق!


وقتی سوار کار نشده، وعده می دهد و وقتی که سوار بر کار شد، دیگر به هیــچ چیــز رحم نمی کند...


این خاصیت یک دیکتاتور است!/ 2 نظر / 32 بازدید
م.ن

باسلام دل برگذر قافله لاله و گل داشت این دشت که پامال سواران خزان است...

میثم

س ل ا م بعضی وقتها به این موضوع فکر میکنم که آینده چه خواهد شد و آیندگان در مورد ما چه قضاوت میکنند؟ چه کارهای ما را درست میدونند و کدام ها را غلط؟ جواب این سوال یعنی میراثی که ما برای فرزندانمان خواهیم گذاشت، هرچه که هست امیدوارم این نباشد: ما نسلی بودیم که با تمام ادعاهایمان نتوانستیم با هم زندگی کنیم.